Sayfalar

  • Çalı Tırpanları
Çalı Tırpanları

 

Husqvarna Çalı Tırpanları

Tüm Husqvarna Çalı Tırpanları, işinizi etkili bir şekilde yapmanız için tasarlanan, kullanılması ve taşınması kolay aletlerdir. Birçok pratik işlev ve aksesuar seçeneğiyle sunulan bu çalı tırpanlarını, kolayca gereksinimlerinize uygun şekilde ayarlayabilirsiniz.

Çevre üzerinde daha az etki

Birlikte çalışarak çevremize en az etkide bulunabiliriz. Husqvarna Çalı Tırpanları, benzersiz X-TORQ® motoruna sahiptir. Bu motor, egzoz emisyonlarını %75'e kadar azaltmanıza ve yakıt verimliliğini %20'ye kadar artırmanıza yardımcı olur.

 

Tüm Husqvarna Çalı Tırpanları, durdurma anahtarı otomatik geri dönüş özelliğiyle gelir. Bu özellik, makine kapatıldığında tekrar kolayca çalıştırılması için durdurma anahtarının otomatik olarak başlatma konumuna dönmesini sağlar. Bu şekilde, makineniz istediğiniz anda çalışmaya hazır olur.

Rahatlık sağlayan ergonomi

Bir Husqvarna çalı tırpanı ile çalışırken, kendinizi dengeli ve rahat hissedersiniz. Örneğin, ayarlanabilen gidon verimli kullanım için ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca çalı tırpanınız, istediğiniz yere erişebilmeniz için ekstra uzun bir mille sağlanır.

Tüm görevler için tek bir makine

Seçtiğiniz modele bağlı olarak, Husqvarna Çalı Tırpanı her an kullanıma hazır çok yönlü yardımcınızdır. Verimli misina kafası etkileyici sonuçlar ortaya çıkarır ve ince biçmeden zorlu arazilerdeki ağır işlere kadar, bıçak tipinin değiştirilerek farklı görevler için kolayca ayarlanabilir. Manyetik kilit pimi tutucusu sayesinde, bıçağı güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Daha yakından bakmak ister misiniz? Tasarımı ve özellikleri inceleyerek ürün hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ayarlanabilir tutma kolu

En iyi konfor için ayarlanabilir ve ergonomik tasarımlı gidon.

LowVib®

Etkili titreşim sönümleyiciler titreşimi azaltarak kullanıcının kollarını ve ellerini yormaz.

X-Torq® motor

X-Torq® motor, zararlı olan egzoz emisyonunu % 75'e kadar azaltır ve yakıt performansını da % 20 arttırır.

Kesim ekipmanının kolay sökülmesi

Manyetik kilitli pim tutucu kesim ekipmanının değiştirilmesini kolaylaştırır.